Судовий експерт Кіровоградського НДЕКЦ МВС взяла участь у пленарному засіданні Всеукраїнської наукової конференції

18 листопада 2021 року в on-line форматі на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Роль національного права України в умовах глобалізаційних викликів», у роботі пленарного засідання якої взяла участь Владислава Смоколіна – завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

У  конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері права, представники державних органів та Верховної Ради України.

Хочемо подякувати всім, хто був задіяний у організації даного представницького наукового заходу, скажемо відверто – було цікаво, пізнавально та інформативно.

Традиційно нашій колезі бажаємо продовжувати постійно підвищувати свою кваліфікацію та вдосконалювати фахову майстерність  – крок за кроком на шляху до вершини під назвою «професіоналізм»!