Участь фахівця з транспортно-товарознавчих досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС в міжнародній конференції з транспортної безпеки

Дмитро Гордієнко – головний судовий експерт сектору автотоварознавчих досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України взяв участь у роботі пленарного засідання ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти», яка пройшла 19 листопада 2021 року на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були вдосконалення публічного управління у сфері транспортної безпеки, нормативно-правове та технічне забезпечення безпеки на транспорті, організаційно-практичні заходи щодо якісної зміни поведінки учасників руху тощо.

Участі у конференції взяли вчені, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій, фахівці з транспортної безпеки, а також аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти.

Наш колега підготував та направив до організаційного комітету тези наукової доповіді на тему «Окремі питання профілактики ДТП під час проїзду нерегульованих перехресть».

Хочемо подякувати організаторам конференції за запрошення та пророблену роботу, а Дмитру  – продовжувати свої наукові дослідження, адже він має значний практичний досвід у даній сфері, який, як ми вважаємо, тепер потрібно висвітлити та акумулювати в наукових працях.