Участь у «марафоні, який ніхто не хоче бігти»!

На фото: Володимир Антоненко, Олександра Морозова, Валерія Антоненко

У своїх публікаціях ми вже неодноразово розповідали про спортивне захоплення нашого колеги – завідувач сектору дактилоскопічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Володимира Антоненка, який активно займається бігом на марафонські дистанції. І не тільки розповідаємо про нього, а й завжди агітуємо брати всім з нього приклад, адже такі захоплення – це не тільки здоровий спосіб життя, це ще й чинник сили волі, цілеспрямованості, планування свого життя тощо – всі ті риси, які так ціняться у людині та співробітникові, керівнику та колезі по роботі.

Цього разу розповідь буде про те, як Володимир взяв участь у загальновідомій всеукраїнській акції  – «Марафон у Нью-Йорку, який ніхто не хоче бігти».

Для довідки – Нью-йоркський марафон в США є однією з найвизначніших подій, яка залучає десятки тисяч учасників з усього світу та отримує широке висвітлення у світових медіа.

Організатори серії марафонських забігів в Україні – лідер вітчизняного логістичного ринку «Група компаній «Нова Пошта» вирішила заснувати власний нью-йоркський марафон – у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Мета забігу – нагадати про війну в Україні та привернути увагу світу до російської агресії. І поставили амбітну ціль – перевершити за кількістю учасників найпрестижніший марафон світу!

Із захопленням ми всі сприйняли новину про те, що їм це вдалося – лише за десять днів проведення «Марафону, який ніхто не хоче бігти» на нього зареєструвалися понад 35 500 учасників з 57 країн!

Олександра Морозова

Ось що написала Олександра Морозова – одна із учасників забігу із Кропивницького, яка додала заповітні кілометри разом в Володимиром:

«Цифра на номері – це не просто числа. Це життя, які обірвалися та були «покалічені» за 7 років війни в Україні.
44000 – загиблих і поранених внаслідок бойових дій на сході України.
Дякуємо тим, хто захищає наше небо і шануємо тих, хто віддав життя за нашу Україну!».

Валерія та Володимир Антоненки

Ми горді з того, що наш колега увійшов до числа учасників, при цьому це зробив не тільки сам  – а й долучив до цього забігу свою доньку Валерію!

Традиційно хочемо привітати Володимира із таким важливим досягненням у його житті, подякувати йому за таку активну життєву позицію, побажати йому нових дистанцій, стартів та перемог, легких ніг та не зупинятися на досягнутому й надалі подавати всім нам приклад!

 

#marathonnoonewantstorun

@marathonnoonewantstorun

@novaposhta.official