Запрошуємо взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія»

Шановні друзі та колеги! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія», яка відбудеться з 7 по 10 лютого 2022 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, відповідно до чинного Договору про співпрацю у сфері освіти та науки, є одним із співорганізаторів даного наукового заходу та бере активну участь у розповсюдженні інформації та інших організаційних заходах.

Метою конференції є об’єднання зусиль освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють забезпеченню безпеки дітей в інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються працівники закладів освіти, представники громадських організацій, представники правоохоронних та інших державних органів, інші зацікавлені особи.

Участь у конференції є безкоштовною.

Напрями конференції:

  1. Соціально-педагогічний вимір поняття «права дитини в Інтернеті».
  2. Соціально-педагогічний вимір понять «цифрові сліди», «цифрові тіні».
  3. Створення якісного безпечного україномовного контенту в мережі Інтернет: тренди, ролі, можливості.
  4. Технологічні інструменти та рішення формування безпечного інтернет-простору дитини.
  5. Розвиток кіберграмотності педагога.
  6. Соціальна профілактика правопорушень дітей у кіберпросторі.
  7. Особливості виявлення, фіксації та розкриття правопорушень, вчинених відносно дітей з використанням мережі Інтернет.

Умови участі, порядок подання матеріалів та вимоги – в інформаційному листі:

Info_lyst_Safer_Internet2022_1

Info_lyst_Safer_Internet2022_1