Опубліковано матеріали міжнародної науково-практичної конференції

Вийшов з друку збірник матеріалів IХ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем», яка відбулася 15 грудня 2021 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, відповідно до чинного Договору про співпрацю у сфері освіти та науки, виступив одним із співорганізаторів даного наукового заходу, відповідно взяв активну участь у розповсюдженні інформації та інших організаційних заходах.

Крім того, до організаційного комітету наукового заходу працівниками експертної установи було подано чотири тези наукових доповідей.

Хочемо подякувати колегам з Центральноукраїнського національного технічного університету за співпрацю та організацію такого представницького заходу, в якому взяли участь науковці та практики з України, Грузії, Азербайджану, Латвії, Польщі, Грузії та Естонії.

Також хочемо привітати колег з черговою публікацією наукових праць та традиційно бажаємо не зупинятися на досягнутому, подальших наукових та професійних здобутків!