Підписано Договір про співпрацю з поліцейським вищим учбовим закладом

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України продовжує здійснювати заходи щодо налагодження взаємодії та співпраці з різними організаціями та установами. Особлива увага при цьому приділяється вищим учбовим закладам – дані установи, враховуючи специфіку їхньої діяльності, повноцінно допомагають усунути окремі прогалини у діяльності експертної установи.

Нещодавно відбулося підписання Договору про співпрацю у сфері науки та освіти між Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ, який представляв проректор університету – декан факультету Олексій Соловей, та Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в особі директора Максима Бабія.

Даний договір регулює низку питань у сфері взаємовигідного довгострокового співробітництва у сфері наукової, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та іншої діяльності в рамках здійснення освітнього та наукового процесу, а також у сфері використання передового досвіду та впровадження наукових розробок у навчальний та виробничий процес, встановлення академічних та наукових зв’язків, розвиток наукового потенціалу та забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців, закріпленні теоретичних знань здобувачів освіти та їхнього застосування в практичній діяльності, розвитку і зміцнення науково-дослідних і освітніх взаємин.

Підписання угоди, враховуючи ситуацію в країні із розповсюдженням коронавірусної хвороби,  відбулося дистанційно, проте сучасні засоби зв’язку дозволяють нівелювати відстань а вже проведені спільні заходи вселяють оптимізм, що між нашими колективами вже сформовані міцні робочі зв’язки та контакти.

Дякуємо колегам за ініціативу, сподіваємося на гарні стосунки та подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю, завжди чекаємо до себе в гості!