Навчання та підвищення фахового рівня

Фахівці Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України продовжують брати участь у різного роду навчальних заходах з метою підвищення своєї фаховості та професійного рівня. Звичайно, сьогоднішня важка реальність вносить свої корективи й у тематику навчання. Так нещодавно фахівець-біолог Тетяна Михальська пройшла онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни», що розміщений на одній із найбільших платформ онлайн-освіти в Україні «Prometheus».

Даний курс призначений для тих, хто знаходиться в стані стресу в результаті кризової події, а також для тих, хто знаходиться поруч з людьми у стресі та має можливість надати першу психологічну допомогу.

Курс є глибоко практичним і заснованим на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові ситуації. Автори курсу підготували теоретичні основи та практичні поради для врегулювання різних гострих реакцій, які тепер може використати кожен.

Також автори зазначають, що «якою б не була ваша професія, сьогодні саме ви можете стати для себе та близьких психологічною опорою у стресі. Саме з цією метою і створений цей курс.».

Ми хочемо привітати колегу із подоланням чергової сходинки на шляху до вершини під назвою «професіоналізм», бажаємо їй не зупинятися на досягнутому та продовжувати навчатися та самовдосконалюватися, а нам всім – миру та Перемоги!

Слава Україні! Героям – слава!