Участь у Всеукраїнському круглому столі

9 червня 2022 року на базі Державного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулося засідання круглого столу на тему «Обговорення проекту нової методики «Дактилоскопічна експертиза», в якому взяли участь судові експерти спеціалізації 4.6 «Дактилоскопічні дослідження».

Основною метою його проведення була розробка алгоритму прийняття рішення щодо оцінки та подальшого використання дактилоскопічної інформації з точки зору визнання її придатною для ідентифікації або порівняльного дослідження.

Під час його роботи обговорювалися також питання актуальних проблем та світових тенденцій щодо визнання дактилоскопічної інформації придатною для ідентифікації та порівняльного дослідження, окремих критеріїв визначення слідів рук придатними для ідентифікації тощо.

Володимир Антоненко – завідувач сектору дактилоскопічних досліджень відділу кримінальних видів досліджень Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України виступив з доповіддю на тему «Деякі питання визначення придатності слідів рук для ідентифікації особи».

Хочемо подякувати організаторам за чудову можливість спілкування фахівців у вузькому професійному полі та висловити сподівання, що й надалі такі заходи будуть проводитися на регулярній основі.