З Днем утворення Експертної служби МВС!

Шановні колеги! Дозвольте мені від себе особисто та від імені колективу Кіровоградського НДЕКЦ МВС щиро та сердечно привітати всіх  зі святом –  з Днем утворення Експертної служби МВС!

На жаль, відкрита агресія росії, що принесла на нашу землю смерть та розруху, не дозволяє по справжньому відзначити сьогоднішнє свято.

Проте в цей день хочу, в першу чергу, з вдячністю і шаною згадати всіх, хто стояв біля витоків Служби, хто в подальшому працював, розвивав та примножував славні традиції, накопичував знання та досвід, передавав його прийдешнім поколінням фахівців – тим, які сьогодні своїми професійними діями допомагають протистояти навалі агресора та наближають нашу Перемогу.

Тож всім Вам, а також всім нашим колегам, хто сьогодні працює в лавах Експертної служби МВС, бажаю довгих років життя, міцного здоров’я, родинного достатку, сімейного благополуччя, успіхів у праці, не зупинятися на досягнутому, кар’єрного росту, мирного неба над нашою рідною Україною та Перемоги!

Бажаю, щоб головне гасло нашої Служби – «У пошуках істини – без права на помилку!» завжди супроводжувало Вас на довгій життєвій дорозі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
директор Кіровоградського НДЕКЦ МВС Максим Бабій