Участь у проведенні бінарного практичного заняття з курсантами Донецького державного університету внутрішніх справ

26 серпня 2022 року на базі Донецького державного університету внутрішніх справ із курсантами 306 навчального взводу факультету № 1 підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування цього навчального закладу у межах вивчення дисципліни «Криміналістика» було проведене бінарне практичне заняття на тему «Криміналістичне зброєзнавство» за участю фахівця Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За формою заняття було поділено на підготовчу та практичну частини.

Підготовчу частину було проведено професором кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування доктором юридичних наук, професором Олексієм Одерієм.

До проведення практичної частини було запрошено Сергія Горчинського – завідувача сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Співдоповідачі під час заняття розкрили можливості балістичної експертизи при розслідуванні кримінальних проваджень, чотири груп питань, які вирішує балістична експертиза, розглянули окремі проблемні аспекти у взаємодії слідства та експертних підрозділів, проаналізували основні питання, які ставляться слідчим судовому експерту при направлені вилучених об’єктів на дослідження тощо. Також судовий експерт відповів на значну кількість запитань, які виникли в курсантів під час викладення матеріалу, навів окремі приклади із своєї багаторічної практичної діяльності, взяв участь у спільному вирішенні ситуативних задач.

Вже традиційно хочемо подякувати доктору юридичних наук, професору Олексію Одерію за співпрацю з викладацьким складом Донецького державного університету внутрішніх справ, впевнені у її продовженні та розвитку, сподіваємося, що отриманні курсантами знання та професійні навички стануть ще одної сходинкою до їх становлення фахівця-юриста високої кваліфікації.

Також всім нам бажаємо миру та Перемоги!

Слава Україні! Героям – слава!