Навчання з енергоефективності

Від початку повномасштабного вторгнення росії цивільна інфраструктура України стала ціллю №1 для агресора, і це випадково, адже тільки сильний тил здатен забезпечити наші війська всім необхідним та стати надійною опорою для наших захисників. Важливим чинником сьогодні у цій сфері стає питання ефективного та раціонального використання власних та державних бюджетних коштів всіма суб’єктами господарювання, зокрема й у межах підготовки до зими та опалювального сезону.

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України за підтримки проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах» було проведено низку навчальних онлайн семінарів з енергоменеджменту, участь в яких взяла Альона Абдель Салам – завідувачка відділу забезпечення діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Протягом трьох відеосемінарів спікерами були розглянуті питання нормативно-правового врегулювання впровадження та функціонування систем енергоменеджменту, основні цілі та задачі служби енергоменеджменту, функціонування системи енергомоніторингу, матеріального стимулювання енергоефективної поведінки, типових енергозберігаючих заходів, їх впровадження та джерел фінансування тощо.

Сподіваємося, що отриманні під час семінарів знання та навички будуть ефективно застосовані нашою колегою у своїй службовій діяльності та сприятимуть розвиткові нашої установи, бажаємо їй не зупинятися на досягнутому та й надалі навчатися та самовдосконалюватися, а всім нам – мирного неба та Перемоги!

Слава Україні! Героям – слава!