Участь у роботі міжнародного круглого столу

30 вересня 2022 року на базі Національного центру судових експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова (м. Кишинів, Республіка Молдова) відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Розвиток судової екологічної експертизи – важливий фактор у захисті навколишнього середовища», участь у якому взяли представники Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Зокрема, із вітальний словом до учасників поважного міжнародного заходу звернувся Максим Бабій – директор експертної установи, а Олександр Коломоєць – провідний фахівець з організації наукової роботи виступив із доповіддю на тему «Вплив бойових  дій в Україні на стан екології: оцінка збитків та усунення наслідків».

В роботі круглого столу також взяли участь фахівці різноманітних експертних установ з Польщі, України, Вірменії, Румунії та Молдови.

Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України виступив одним із співорганізаторів даного наукового заходу та взяв активну участь у розповсюдженні інформації та інших організаційних заходах.

Висловлюємо подяку організаторам круглого столу, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, бажаємо всім мирного неба та Перемоги над рашистами!

Все буде Україна!

Слава Україні! Героям – слава!