На базі ДонДУВС проведено круглий стіл з протидії корупції в умовах воєнного стану

30 вересня 2022 року на базі Донецького державного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в умовах воєнного стану та у період післявоєнного відновлення України», участь у якому взяла представниця Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Під час роботи науково-практичного заходу обговорювалися питання протидії корупційним ризикам в роботі експертно-криміналістичних центрів МВС України, підрозділів Національної поліції України, сервісних центрів МВС України, використання диджиталізації як інструменту у протидії корупції у контексті прозорості публічних послуг, окремих аспектів роботи уповноважених з антикорупційної діяльності закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання системи МВС, визначення антикорупційної політики держави в умовах воєнного стану тощо.

Юлія Гіріч – провідний юрисконсульт Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України підготувала та оприлюднила свою доповідь на тему «Корупційні ризики у роботі експертно-криміналістичних центрів МВС України в умовах воєнного стану».

Дякуємо організаторам за цікавий, насичений та інформативний захід, де всі присутні змогли не тільки висловити своє бачення протидії корупційним ризикам в діяльності правоохоронних органів та обговорити окремі аспекти проблеми, а й встановити ділові контакти.

Сподіваємося, що подібні заходи будуть проводитися й надалі, що буде одною з багатьох краплин у загальній справі протидії цьому негативному явищу.