Участь у пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції

Інна Полковенко – заступниця завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувачка сектору почеркознавчих досліджень Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України взяла участь у пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Протидія кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану», яка пройшла 27 жовтня 2022 року в м. Кропивницький на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були:

– криміналістичне забезпечення розслідування кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану;
– організаційно-тактичне забезпечення протидії кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану;
– особливості кваліфікації кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану;
– особливості протидії кримінальним правопорушенням в умовах воєнного стану;
– особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану;
– процесуальні й тактичні особливості проведення слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
– особливості прийняття процесуальних рішень у кримінальних провадженнях, розпочатих в умовах воєнного стану;
– взаємодія слідчих з оперативними підрозділами під розслідування кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану;
– процесуальні особливості та алгоритм дій щодо можливостей відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження в умовах воєнного стану.

Участі у конференції взяли студенти, курсанти, молоді вчені, юристи-практики, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, Національної поліції, суду, прокуратури та інших правоохоронних органів, представники громадських об’єднань та міжнародних організацій, а також науково-педагогічні працівники, аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти.

Наша колега підготувала та направила до організаційного комітету наукового заходу тези наукової доповіді на тему: «Пріоритетні напрями призначення технічної експертизи документів в умовах дії правового режиму воєнного стану».

Традиційно бажаємо Інні й надалі бути активною на науковій ниві та продовжувати наукові пошуки з обраної тематики, адже це сприяє професійному зростанню та підвищенню фахового рівня будь-якого спеціаліста.