Представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

9 листопада 2022 року в нашій державі, у рамках відзначення Дня української писемності та мови, був проведений ХХІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який цьогоріч читала народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Слід зазначити, що радіодиктант національної єдності – щорічна подія, яку ініціювало і проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови. Перший радіодиктант відбувся у 2000 році. На сьогодні дана подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

Радіодиктант транслювався на телеканалах, радіо та діджитал-платформах:

в ефірі Українське радіо та Радіо Культура;

в ефірі телеканалу Суспільне Культура;

на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;

у додатку suspilne.radio або Дія.

До участі у національному флешмобі долучилася й низка працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС, які під час трансляції спробували свої сили та перевірили рівень знань української мови.

Незважаючи на те, що результати учасники зможуть отримати лише за місяць-два, ми вже сьогодні дякуємо своїм колегам за участь в акції, активну життєву позицію та небайдужість до розвитку та становлення української мови, бо «мова – це  душа народу, народ без мови – не народ»!

Сьогодні, в період протистояння відкритій агресії російської федерації мовне питання має величезне значення, і саме право розмовляти на своїй землі рідною мовою виборюють сини й доньки України в протистоянні з ворогом!

Віримо, що Перемога буде за нами, і все буде Україна!

Слава Україні!
Героям – слава!