Зміни в процедурі державної реєстрації транспортних засобів

Зверніть увагу! З 14 грудня набувають чинності норми постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами» від 10 вересня 2022 року № 1019, які вносять зміни в процедуру державної реєстрації транспортних засобів.

Зокрема змінюється і алгоритм роботи працівників Експертної служби МВС:

Тепер експертне дослідження транспортного засобу, крім окремих транспортних засобів, перелік яких зазначено у постанові Кабінету Міністрів України, потрібно провести до того, як звертатись за послугою з його реєстрації та перереєстрації до сервісного центру МВС.

Результати експертного дослідження разом з фотоілюстраціями відтепер вносяться до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Для поліпшення якості надання послуг запроваджена єдина електронна черга Експертної служби МВС та сервісних центрів МВС, що дозволяє в комплексі отримати послуги з експертного дослідження транспортного засобу та перереєструвати його.

Записатися на проведення експертного дослідження можна через сайти Головного сервісного центру МВС та Експертної служби МВС, а також в терміналах, які знаходяться в сервісних центрах МВС.

Відтепер пройти експертне дослідження можна, зокрема, по понеділках в установах Експертної служби МВС (з адресами можна ознайомитися за посиланням https://dndekc.mvs.gov.ua ).