Оприлюднення результатів засідання №4 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції

Вийшов з друку збірник матеріалів засідання № 4 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яке відбулося 16 грудня 2022 року на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Загалом до Організаційного комітету конференції подали свої наукові праці більш ніж 160 науковців, практиків та здобувачів вищої освіти з 70 установ України, Молдови, Вірменії, Казахстану та Польщі, з них 15 докторів та 52 кандидата наук.

Науковою Президією конференції було обрано 15 тематичних напрямів, які, насамперед, пов’язані із генеруванням і поширенням нових креативних ідей, інноваційних наукових розробок, знань та практик у судово-експертній та правоохоронній діяльності, підвищення ефективності експертного забезпечення судочинства, сприяння розвитку судово-експертної та оціночної діяльності, діяльності державних органів, здійснення правоохоронної діяльності, забезпечення публічного порядку та безпеки в умовах дії воєнного стану тощо.

Сподіваємося, що дані матеріали будуть використані в практичній діяльності, науково-дослідній роботі та в освітньому процесі закладів вищої освіти.

Ми хочемо подякувати всім учасникам за увагу до нашого наукового заходу а співорганізаторам – за допомогу у проведенні засідання, підкреслити при цьому, що конференція має формат постійного майданчика для наукових дискусій, тому вже зовсім скоро ми знову всіх обов’язково запросимо на наступне засідання у своїх майбутніх анонсах.

Титульний збірника

Збірник_КНДЕКЦ_16.12.22

Сертифікат учасника конференції можна отримати тут.