Вітаємо з Днем Соборності України!

Шановні друзі! Колектив Кіровоградського  науково-дослідного експертно-криміналістичного центру  МВС України щиро вітає вас з визначним державним святом – Днем Соборності України!

Кожного року 22 січня в нашій державі відзначається ця пам’ятна дата, яка для кожного громадянина нашої країни пов’язана як з величними подіями возз’єднання українського народу, так і з трагедією втрати її найкращих синів, які поклали свої життя задля процвітання соборної, незалежної, демократичної та могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Але сьогоднішня дата – особлива, її відзначення відбувається в період викликів зовнішньої агресії рашистів на нашу землю. Тож закликаємо вас бути відданими справі всіх прийдешніх поколінь та довершити розпочате нашими героями – раз і назавжди покінчити із цією територією зла, ненависті та смерті!

Всім громадянам нашої держави ми щиро бажаємо міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної України!

Все буде Україна – вільна, соборна, незалежна і процвітаюча!

Слава Україні! Героям – слава!