Запрошуємо взяти участь у засідання № 5 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції

Шановні друзі та колеги! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засідання № 5 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яке відбудеться 24 березня 2023 року на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України (м. Кропивницький, Україна).

До участі запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі, докторанти, викладачі, науковці вищих навчальних закладів, співробітники правоохоронних та інших державних органів, практикуючі юристи, представники експертних установ України та інших країн світу для обміну досвідом та розв’язання найважливіших проблем, пов’язаних з їх професійною діяльністю та інтересами.

У межах проведення засідання № 5 Конференції серед його учасників  – здобувачів вищої освіти проводиться конкурс наукових робіт малої форми. Умови участі – в Положенні про конкурс: https://bit.ly/3Zg4SmK

Участь у конференції, отримання електронної  версії сертифікату учасника та матеріалів конференції – безкоштовні, але, враховуючи актуальні потреби українців на фронті, ми збираємо донати за публікацію тез без обмеження нижньої і верхньої межі. Ціль – 50 000 грн. на тепловізор для підрозділу нашого земляка, який воює на передовій. Будемо безмежно вдячні за задоначені тези!

Форма проведення – заочна.

Співорганізаторами та науковими партнерами даної конференції виступити 39 закладів вищої освіти та експертних установ з України, Польщі, Казахстану, Чехії, Вірменії, Узбекистану, Румунії та Молдови.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Теоретико-правове забезпечення правоохоронної діяльності.
 2. Актуальні питання здійснення правоохоронної діяльності, забезпечення публічного порядку та безпеки в умовах дії військового стану.
 3. Захист конституційних прав та свобод людини і громадянина у судовій практиці та правоохоронній діяльності.
 4. Проблеми здійснення проваджень у справах про адміністративні правопорушення.
 5. Науково-педагогічний підхід у профілактиці правопорушень серед учнів та студентської молоді.
 6. Проблеми формування й удосконалення окремих криміналістичних методик та використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві.
 7. Удосконалення організації судово-експертної діяльності: проблеми теорії та практики.
 8. Сучасні проблеми нормативно-правового регулювання сфери техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення правосуддя.
 9. Проблемні аспекти методології та методики судової експертизи.
 10. Міжнародний досвід і перспективи розвитку судово-експертної діяльності.
 11. Питання вдосконалення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації фахівців експертних установ та працівників поліції.
 12. Економічна безпека та державне регулювання економіки.
 13. Сучасні проблеми та перспективи обліку, оподаткування, аналізу, аудиту, фінансів, менеджменту, інформаційної економіки
 14. Медична допомога і медична послуга: проблеми і перспективи правового регулювання.
 15. Проблемні питання діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

Порядок подання матеріалів та вимоги – в інформаційному листі:
PDF –   Інфолист_24.03.23_Кіровоградський_НДЕКЦ_укр_

DOC –  Інфолист_24.03.23_Кіровоградський_НДЕКЦ_укр