На базі медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна відбулися профорієнтаційні заходи за участю судового експерта Кіровоградського НДЕКЦ МВС

З 11.04.2023 по 13.04.2023 року на базі Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна відбулися профорієнтаційні заходи для випускників шкіл, в яких взяла участь судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС Мельник Юлія Олександрівна.

Так, у ході виступу експерт докладніше розповіла про навчання у ліцеї «Сокіл», здачу зовнішнього незалежного оцінювання, вступ до Національної академії внутрішніх справ та безпосередньо про роботу судового експерта в Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі.

Даний захід проводився для майбутніх абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором професії або мають сумнів щодо того, з якою сферою діяльності пов’язати своє життя. В заході взяли участь саме молоді випускники закладів освіти за спеціальними напрямками, для кращої співпраці та налагодження комунікації, щоб поспілкувавшись з практичним працівником, отримати корисну та цікаву інформацію, яка стане у пригоді при виборі майбутньої професії та вирішенні питань профорієнтації.