Вітаємо з Днем вишиванки!

Колектив Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вітає всіх громадян нашої держави з Днем вишиванки та запрошує приєднатися до національного флешмобу!

Кожен українець знає, що таке вишиванка, адже це не просто одяг, а частина душі. Історія національно вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток. А ще у вишиванці були зашифровані сакральні символи, які зберігають історію народу та його ідентичність.

Тому щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не пов’язане з жодним іншим державним чи релігійним. А ще це свято – об’єднує! Адже мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.

Сьогодні, в дні рашиської навали, наша вишивка – ніби стародавній оберіг, елемент ідентифікації свідомого громадянина України будь-якої національності, що дозволяє бути вільним, самобутнім та незалежним!

Ми віримо в нашу Перемогу над рашистами і бажаємо всім, щоб цей день настав якомога скоріше.

Слава Україні! Героям – слава!