Участь у міжвідомчому семінарі судових експертів та поліцейських

фото з сайту ГУНП в Кіровоградській області

18 травня 2023 року на базі  ГУНП в Кіровоградській області у форматі відеоселекторного зв’язку з територіальними підрозділами відбувся міжвідомчий семінар, до участі у якому долучилися керівник обласного главку відомства Роман Козьяков, його заступник Валентин Кожухівський, директор Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Максим Бабій, завідувач Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Костянтин Лагода, представники підрозділів слідства та дізнання ГУНП і районних управління та відділів, а також експерти НДЕКЦ та КНДІСЕ.

Йшлося про актуальні питання призначення, організації та проведення окремих видів експертиз під час досудового розслідування кримінальних проваджень.

Присутні обговорили напрямки міжвідомчої взаємодії, зокрема обмін даними, застосування програмних комплексів та вирішення можливих проблемних аспектів.

Впевнені, що подібні заходи будуть проходити на регулярній основі та сприятимуть налагодженню тісної співпраці та  покращенню взаємодії між всіма учасниками семінару.

За матеріалами ГУНП в Кіровоградській області