
На базі Донецького державного університету внутрішніх справ відбулися щорічні навчання з основних положень антикорупційного законодавства для представників структур та установ МВС України у Донецькій, Луганській, Кіровоградській та Черкаській областях, участь у яких взяла низка працівників Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Захід організовано за ініціативи Управління запобігання корупції МВС України та Програми НАТО «Виховання доброчесності» в межах реалізації Антикорупційної програми МВС України на 2023–2025 роки.

Фото з офіційного сайту ДонДУВС
Учасники отримали актуальні знання щодо запобігання та мінімізації корупційних ризиків, ознайомилися з практичними кейсами впровадження механізмів доброчесності та обговорили питання етичного лідерства в умовах воєнного стану.
Колектив Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України висловлює щиру подяку організаторам заходу за високий професійний рівень проведення тренінгу та змістовну програму. Бажаємо подальшої успішної реалізації подібних навчальних ініціатив, спрямованих на підвищення прозорості та доброчесності у діяльності органів системи МВС України.